Spume Slopers 2

Od autora
Na AIXblog

Další rozšíření naší nabídky chytů v Spume designu.


Spume range je řada chytů v jednotném designu připomínající pěnu. Tato řada se bude postupně rozrůstat o další nové tvary. Představujeme vám další set chytů. Spume range již teď nabízí široké spektrum chytů, z nichž hravě postavíte několik lezeckých cest, které na stěně díky specifickému designu snadno rozezná i začínající lezec.


Dalších šest chytů designové řady Spume jsou obliny vhodné do mírnějších převisů a do kolmých profilů. Designové bulky se na některých chytech dají chytit také jako malé lišty. Na každém chytu je otvor pro pojišťovací vrut, který lze využít proti protočení chytu na stěně. Spume Slopers 2 je set, který nejvíce oceníte na bouldrové stěně nebo v těžší cestě s lanem.


U všech našich nových chytů jsme použili systém podložky “dual washer”, který umožňuje montáž jak klasickým šroubem M10 s válcovou hlavou, tak šroubem M10 s hlavou kónickou. Tento dual systém jsme postupně zavedli i u ostatních našich chytů.Další rozšiřování naší nabídky v určitém designovém pojetí, například vápenec, je v řešení.

Spume chyty si můžete objednat na našem e-shopu.

Jirous

Nejnovější články

Napište Komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.