Nabídka lezeckých chytů a struktur

V našem portfoliu naleznete chyty a struktury vlastní značky AIX a exklusivně distribujeme více jak 13 značek na území ČR a SK. Mezi nimi jsou chyty od světoznámých výrobců jako jsou  Freestone, Xcult, OcúnFlatholdArtLineFlameeXpressionHoldzCheeta, Morpho, Kingdom Climbing and Moon Climbing. Veškerou naši nabídku naleznete v e-shopu HOLDSmarket.com. Dále úzce spolupracujeme s dalšími dvanácti značkami včetně mimoevropských států, které můžeme dodat za výhodných podmínek (HRT, Kitka, Bleaustone, Axis, Lapis, Captain Crux, Fiction, 300, Watannah, Kilter, Soill, Agrip, Revolution, Pusher…).

Servis lezeckých chytů – stavba lezeckých cest

Nabízíme servis lezeckých chytů včetně umytí speciálním čistícím prostředkem na chyty (Benky grip wash koncentrát). Provádíme také servis lezeckých cest včetně možnosti stavby nových lezeckých cest. Spolupracujeme s nejlepšími stavěči v ČR.

Vybavení lezeckých stěn a center

Dodáváme lezecký “hardware “pro lezecké stěny jako jsou ocelové nerezové řetězy, karabiny pro postupové a slaňovací jištění a další lezecký sortiment vhodný pro doplňkový prodej: lezecké kartáčky, magnézium, tejpovací pásky, lezecké průvodce GEBRO Verlag, deodorační antimikrobakteriální sprej do lezeček vhodný do půjčoven lezeckých stěn.
Specializujme se také na potřeby pro lezecký trénink: balkny, campus board, peg board, system board, naklápěcí stěny, MoonBoard.

Bezpečné dopadiště na lezecké i bouldrové stěny

Bezpečnostní dopadiště by mělo být nedílnou součástí každé bouldrové stěny a mělo by být v souladu s nejnovější normou DIN EN 12572-2: 2017. Tato bezpečnostní dopadiště, která tlumí nárazy při seskocích ze stěny, nabízíme v tloušťkách 20-30 cm v různých skladbách a provedeních.

  • Koberec s měkým podkladem po celé ploše vhodný pro luxování.
  • Omyvatelné PVC s měkým podkladem po celé ploše .
  • Kombinace koberec pod nástupem cest a PVC na ploše stěny – vhodné pro rozsáhle plochy velkých bouldrových center.
  • Nabízíme také otestování dopadové plochy.

Projektování umělých lezeckých stěn a poradenství

Zpracujeme vám návrh a vizualizaci umělé lezecké stěny pro daný prostor. Při dodávkách stěn spolupracujeme především s firmami TR walls, Walltech, Makak, Walltopia.

Zastupujeme v ČR a SR tyto značky

Najdete v našem e-shopu