Pozvánka: Mistrovství Evropy mládeže v boulderingu Slaný

Od autora
Na AIXblog

Už jen necelé tři týdny zbývají do závodu Mistrovství Evropy mládeže a juniorů v boulderingu, který se koná ve dnech 14. – 16. 9. 2017 ve Slaném. Závod proběhne na zastřešené tribuně přímo na Masarykově náměstí ve Slaném. AIX Holds se stal jedním z hlavních dodavatelů chytů a struktur pro tento závod a těšit se můžete na to nejlepší z naší “dílny”. Už to ladíme, už to balíme a držíme palce závodníkům.

Po celou dobu závodu se za námi můžete také zastavit ve stánku na náměstí, kde si budete moci osahat a vyzkoušet naše nejnovější modely chytů a taky se zapojit do AIX doprovodného programu.

  • Kdy: 14. – 16. 9. 2017
  • Kde: Náměstí ve Slaném
  • Více informací: zde

 

AIX DOPROVODNÝ PROGRAM
NAVŠTIVTE NÁS V AIX STRÁNKU. PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS…

SOUTĚŽTE S NÁMI #Iloveaixholds

Vyhrajt AIX chyty, balknu od AIX. Jak na to?

  1. Zachyť na fotografii jedinečnou atmosféru závodu MEJ ve Slaném, ale AIX na fotografii rozhodně nesmí chybět, to je jasné. A protože jsme jeden z hlavních dodavatelů chytů pro tento závod, o záběry s AIX chyty rozhodně nebude nouze. Prostě vtipně, vesele a akčně. Taková fotka vyhraje, ale k výhře přispěje i množství “like”.
  2. Fotografie nahraj na INSTAGRAM s hashtagem #Iloveaixholds v období od 15. – 16. 9. 2017. Nezapomeňte označit fotku @aixholds.

Nejlepší foto vyhraje:

1. místo AIX PU TrainingBoard 1
2. místo
AIX Element 1 Turtle PU
3. místo
AIX Xtr 7 PU

Vyhlášení soutěže proběhne v týdnu od 18. – 22. 9. 2017. Vítězové budou o výhře informováni v komentáři u 3 výherních fotek. Ceny budou odeslány v následujícím týdnu od 25. – 29. 9. 2017.

 

POŠLI TETĚ, STREJDOVI, MAMCE POHLEDNICI S TRADIČNÍ ČESKOU - AIX - TÉMATIKOU

Vyzvedni si u nás ve stánku zdarma pohledy – viz náhledy níže, které určitě potěší babičku i tetičku, taťku nebo mamku. Tradiční česká tématika je na místě a náš grafik Juraj se vyřádil. Slovo a téma nahodila Simona a s nápadem pohlednic přišel Jirous.

Těšíme se na vás!

Mrkni na pozvánku od Adama Ondry

Nejnovější články

Napište Komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.