Stali jsme se distributorem Kingdom Climbing

Od autora
Na AIXblog

Chyty Kingdom Climbing

Novým přírůstkem do sortimentu na Holdsmarket.com jsou chyty od amerického výrobce z Los Angeles Kingdom Climbing. Kingdom Climbing se mezi “chytaři” a na stěnách poprvé ukázal v roce 2014 a jejich chyty doslova vyrazily stavěčům dech. Odvážné tvary velkých rozměrů a úchopů jako např. série Dragon Balls a Chickens Heads si získaly velice rychle oblibu u stavěčů. K tomu si Kingdom Climbing dokázal hravě poradit s představením veřejnosti, stěnám a stavěčům kompletní nabídku svých chytů prostřednictvím unikátních závodů pro stavěče bouldrů  “The Kingdom Games 2014″. Stavělo se výhradně z jejich chytů. 

Dragon Balls - celá série

Chickenheads - Extra Large

The Kingdom Games 2014

Větší je lepší

U velkých chytů  firma z velké části zůstala, což jde ruku v ruce s jejich filozofii: VĚTŠÍ JE LEPŠÍ! Nicméně jejich ucelené série obsahují chyty od největších do nejmenších chytů. To ocení především stavěči, kteří tak z jedné série postaví celou cestu. Za své chyty také Kingdom Climbing obdržel v roce 2014 1. místo a v roce 2016 2. místo od stavěčů cest v soutěži GRIP LIST AWARDS.

Naše nabídka

Na našem eshopu jsou momentálně k dispozici tyto série chytů, ale v případě zájmu můžeme objednat i další řady. Kompletní naši nabídku lezeckých chytů Kingdom Climbing můžete omrknout zde. Zajímavostí je pojmenování chytů v jejich ucelené řadě od nejmenšího po největší chyt pro snadné rozlišení velikosti. Tak jak se od královského rodu očekává: Extra – Small, Small,  Medium, Large, Extra Large, Prince,  Queen, King Sized.

Seznamte se s královskou rodinou Kingdom Climbing dostupnou na českém trhu…

Série Kingdom Climbing Chubby Jugs - Large, Medium

Série Kingdom Climbing Love Handles

Série Kingdom Climbing Justing Jugs

Série Kingdom Climbing Wafers

Série Kingdom Climbing Finisters

Série Kingdom Climbing Cow Pies

KIngdom Climibng Cow Pies

ZAJÍMAVOST: Speciální řada s technologií PolyFiber dostupná pouze v USA

V poslední době začala tato firma používat na větší chyty a struktury novou PolyFiber technologii. Jde o kombinaci polyuretanu a laminátu. Chyty jsou extrémně odolné, lehčí, mohou být v libovolné barvě a snadno se instalují. Tato nabídka je dostupná pouze v USA.

Galerie chytů Kingdom Climbing

Sepsala Sim Ulmonová

Nejnovější články

Napište Komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.