AIX na výstavě Outdoor 2015 15.-18.2015

Od autora
Na AIXblog

V letošním roce jsme opět vystavovali na mezinárodním veletrhu outdoorových potřeb Outdoor 2015 v německém Friedrichshafenu. Pronájem plochy a příprava včetně výstavního stánku nejsou levnou záležitostí, ale jde nám o to „být vidět“ ve světě a tak je investice nezbytná. Katalog jsme pro letošní rok nepřipravili, protože dost nových modelů čeká na výrobu forem a následnou produkci, katalog by zestárnul během několika týdnů. Stánek a aranžování si děláme sami a celkem se zlepšujeme i když jistá známka punku stále přetrvává a prezentace našich výrobků není na profesionální úrovni jako u velkých firem. Faktem ovšem zůstává, že naše lezecké chyty a lezecké struktury dosahují nejvyšších kvalit, což nám potvrdil nejeden návštěvník z řad našich stálých zákazníků. Právě tato zpětná vazba se zákazníky je pro nás velice důležitá, dozvídáme se takto příjemnou chválu na naše výrobky, ale i nedostatky, které často vyjdou najevo až po dlouhodobém používání. Odstraňování těchto nedostatků je pro nás jednou z priorit a základem k udržení stálé klientely zákazníků, o něž jsme v minulosti přicházeli. Jedním z problémů bylo například ztrácení barevnosti lezeckých chytů po omývání nebo přílišná křehkost lezeckých chytů, což už je několik let minulostí. Barvy jsou problémem napříč všemi výrobci lezeckých chytů, blednutí fluorescenčních barev je standardem a zákazníci jsou informováni o negativním vlivu UV záření na tyto barvy.

Na Outdooru vystavovalo okolo 35 výrobců chytů a to už je pěkná konkurence na to, že mnoho firem ani nevystavuje. My jsme vystavovali v prestižní „lezecké“ hale B2 spolu s firmami jako je Petzl, La Sportiva, Black Diamond, Arcteryx a mnoho dalších. Součástí našeho stánku byly i produkty Skintourishmentu známé jako Climb On a Crossfixe hands.

Na výstavu jsme trochu ve spěchu připravili cca 100 nových chytů a dvě struktury, které postupně budeme doplňovat na stránky a Holdsmarket. Na nové chyty jsme měli pozitivní ohlasy a přijmuli jsme přímo na místě několik objednávek, vystavované chyty a struktury jsme prodali a nemuseli je tak vozit domů. Teď se těšíme až je někdo objedná v Praze a bude nám potěšením zalézt si na nich, protože to je teprve to správné „osahání“

Dále jsme na Outdooru doladili spolupráci na distribuci zahraničních chytů v České a Slovenské republice a upevnili si naše pozice na zahraničních trzích. Lezecké chyty dalších značek budeme postupně doplňovat na Holdsmarket takže sledujte, co se bude objevovat v novinkách na holdsmarketu nebo facebooku.
Děkujeme všem, co se za námi na stánku zastavili a příští rok, snad opět v plné parádě, na viděnou.

Doporučené Články

Napište Komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.